B&B numeriai

B&B numeriai


happyinn-smile1HAPPYINN.LT VIDEO

Skambinkite tel. +370-657-48513 ir mes Jums pasiūlysime geriausias sąlygas!

HAPPYINN.LT B&B – tai jauki vieta miesto centre, norintiems išsinuomoti studio tipo numerį dienai, parai, mėnesiui ar ilgiau. Galime apgyvendinti iki 15-16 žmonių grupę vienu metu. Viešnagės metu HAPPYINN.LT B&B galėsite naudotis nemokamu belaidžiu internetu, skalbimo mašina, lyginimo reikmenimis. Yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.
Vestibiulyje yra poilsio zona su balkonu. Čia taip pat rasite mikrobangų krosnelę, kavos virimo aparatą, skrudintuvą. Norintiems smagiai praleisti laiką Kauno mieste, Žalgirio arena bei prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ yra už 600 m., kur šiuo metu įsikūrusi laikinoji autobusų stotis. Geležinkelio stotis yra vos už 300m.

Svečiams teikiamos pervežimo paslaugos iš / į Kauno oro uosto/-ą (kaina- 15 EUR/1-4 asmenims).

Taisyklės:
– Naminiai gyvūnai nepriimami.
– Apartamentų kambariuose bei vestibiulyje nerūkoma, rūkymo vieta – balkone.
– Atvykimas – nuo 14:00 val. (kiekviena valanda, atvykus anksčiau nei 14 val. – 3 EUR). Jeigu planuojate atvykti vėliau nei 22:00, susisiekite su mumis dėl įėjimo.
– Išvykimas – iki 12:00 val.

linijaDeluxe numeris su virtuve  linija

Tai 23 kv. m. numeris su dušu, tualetu, virtuve bei balkonu į kiemo pusę.

Čia yra plati dvigulė lova (arba 2 atskiros viengulės lovos), televizorius. Rasite būtiniausią virtuvės įrangą, stalo įrankius, indus.

Apartamentuose yra skalbimo mašina, plaukų džiovintuvas.

Bendroje apartamentų komplekso erdvėje nemokamai galima naudotis lygintuvu, kavos virimo aparatu, mikrobangų krosnele ir skrudintuvu.

linijaDvivietis numeris su virtuvėle  linija

16 kv. m. numeris su dušu ir tualetu bei balkonu. Čia yra dvigulė lova, televizorius šaldytuvas, elektrinis virdulys, taip pat rasite stalo įrankius, puodelius, lėkštutes, švarius rankšluosčius ir patalynę.

Bendroje apartamentų komplekso erdvėje nemokamai galima naudotis skalbimo mašina, lygintuvu, kavos virimo aparatu, mikrobangų krosnele ir skrudintuvu.

linijaDvivietis numeris su balkonu  linija

Numeris yra 20 kv. m. su dušu, tualetu bei balkonu į Vytauto pr. pusę.

Čia yra plati dvigulė lova (arba 2 atskiros viengulės lovos) televizorius, šaldytuvas, virdulys, plaukų džiovintuvas. Rasite stalo įrankius, puodelius, lėkštutes, švarius rankšluosčius ir patalynę.

Bendroje apartamentų komplekso erdvėje nemokamai galima naudotis skalbimo mašina, lygintuvu, kavos virimo aparatu, mikrobangų krosnele ir skrudintuvu.

linijaDvivietis numeris  linija

13 kv. m. numeris su dušu ir tualetu, langas į kiemo pusę. Čia yra 1 dvigulė lova, televizorius, šaldytuvas, plaukų džiovintuvas. Rasite stalo įrankius, puodelius, lėkštutes, švarius rankšluosčius ir patalynę.

Bendroje apartamentų komplekso erdvėje nemokamai galima naudotis skalbimo mašina, lygintuvu, kavos virimo aparatu, elektriniu virduliu, mikrobangų krosnele ir skrudintuvu.

linijaDvivietis numeris  linija

16 kv. m. numeris su dušu ir tualetu. Čia yra plati dvigulė lova (arba 2 atskiros viengulės lovos), televizorius, šaldytuvas, plaukų džiovintuvas. Čia rasite stalo įrankius, puodelius, lėkštutes, švarius rankšluosčius ir patalynę.

Bendroje apartamentų komplekso erdvėje nemokamai galima naudotis skalbimo mašina, kavos virimo aparatu, elektriniu virduliu, mikrobangų krosnele ir skrudintuvu.

linijaTrivietis numeris  linija

Numeris yra 18 kv. m. Langai į Vytauto pr. pusę.

Čia yra 3 atskiros viengulės lovos, televizorius. Rasite stalo įrankius, puodelius, lėkštutes, švarius rankšluosčius ir patalynę.

Dušas ir tualetas – bendro naudojimo.

Bendroje apartamentų komplekso erdvėje nemokamai galite naudotis skalbimo mašina, lygintuvu, kavos virimo aparatu, mikrobangų krosnele ir skrudintuvu.

linija2 miegamųjų apartamentai  linija

Dviejų kambarių (kambariai pereinami, bet turi ir atskirus įėjimus iš koridoriaus) apartamentai yra 38 kv. m. su dušu, tualetu bei balkonu į Vytauto pr. pusę. Idealu keliaujančiai šeimai.

Viename kambaryje yra plati dvigulė lova (arba 2 atskiros viengulės lovos) televizorius, šaldytuvas, elektrinis virdulys, plaukų džiovintuvas. Rasite stalo įrankius, puodelius, lėkštutes, švarius rankšluosčius ir patalynę. Kitame kambaryje- 3 viengulės lovos, televizorius.

Bendroje apartamentų komplekso erdvėje nemokamai galima naudotis skalbimo mašina, lygintuvu, kavos virimo aparatu, mikrobangų krosnele ir skrudintuvu.

linija3 miegamųjų apartamentai  linija

Trijų kambarių (2 dviviečiai ir 1 vienvietis) apartamentai yra su virtuve, balkonu, turi atskirus įėjimus į kambarius iš koridoriaus. Kiekviename kambaryje yra dušas ir tualetas, šaldytuvas, televizorius.

Rasite būtiniausią  virtuvės įrangą, stalo įrankius, indus, švarius rankšluosčius ir patalynę .

Apartamentuose yra skalbimo mašina, plaukų džiovintuvai.

Bendroje apartamentų komplekso erdvėje nemokamai galima naudotis lygintuvu, kavos virimo aparatu, mikrobangų krosnele ir skrudintuvu.